BedTex Chránič Matrace SOFTCEL S Polyuretanovým Zátěrem Nepropustný Prodyšný 200x200

BedTex Chránič matrace SOFTCEL s polyuretanovým zátěrem nepropustný  prodyšný 200x200

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Prostěradla
Dodavatel:TipTrade
Cena:629,00 Kč
BedTex Chránič matrace SOFTCEL s polyuretanovým zátěrem nepropustný prodyšný 200x200 4,5 (90%) 22 hodnocení

Hygienický matracový chránič na lůžko 200x200 cm neutrální bílé barvy ve Vaší posteli nesmí chybět. Bez chrániče matrace je Vaše lůžko vystaveno vyššímu riziku znečištění nejen kapalinami a tělními tekutinami, ale také činností a množením baktérií a roztočů na povrchu matrace. Chráníte tak nejen svou matraci, ale i své zdraví. Chránič matrace Softcel v sobě spojuje dvě unikátní vrstvy: horní jemné froté příjemné k pokožce, ze kterého se vyrábí napínací prostěradla. A spodní vrstvu Softcel což je nepropustný PU zátěr, jejíž hlavní výhodou je prodyšnost a zároveň nepropustnost. Praktičnost chrániče zvyšují v rozích všité gumy pro připevnění na matraci. Přes chránič navléknete ještě klasické prostěradlo. Doporučujeme zakoupit dva chrániče, které podle potřeby praní a údržby můžete vyměnit.

 Proč Vaše postel potřebuje chránič Softcel?

Dokonalou ochranou před znečištěním prodloužíte životnost Vaší matrace. Zvýšíte hygieničnost a komfort svého spánku. Prodyšnost chrániče eliminuje pocení spícího člověka. Rozměry chrániče 200x200 cm  V rozích všité gumy pro připevnění na matraci pevně fixují chránič na matraci. Chránič je vhodný i pro alergiky. Složení vrchní froté strany: 70 % bavlna a 30 % polyester. Složení spodní Softcel strany: 100% PU Softcel®

Praktické rady pro snadnou údržbu a dlouhou životnost chrániče

Doporučené praní na 60 °C v pracím prostředku na bílé prádlo. Perte s bílým prádlem, aby nedošlo k nežádoucímu obarvení chrániče. Nesušit v sušičce, pouze vyvěšením na šňůře nebo sušáku. Chránič matrace nežehlete. Před prvním použitím chránič vyperte.

Vybavení pro: Chrániče matrací V sekci ložnice | prostěradla je možné objevit bedtex chránič matrace softcel s polyuretanovým zátěrem nepropustný prodyšný 200x200!
© 2021 Kontakt