Nacházíte se:

Natur Matrace  >  O výrobci matrací

Výrobce zdravotních matrací

Společnost Design Koša - NaturMatrace.cz působí na trhu jako výrobce zdravotních matrací již od roku 1995, během této doby získala řadu spokojených zákazníků. Firma vyrábí a designuje zdravotní matrace, matrace z HR (High Resilience) pěn, matrace z Pur (Foam) pěn, matrace z ekolatexových pěn, matrace z pěny Pantera, ortopedické matrace, dětské matrace, matrace na míru, masážní a matracové podložky. Dále nabízí také anatomické polštáře, potahy na matrace a matracové klíny.

Výrobní procesVýrobní proces

Zdravotní matrace (ortopedické matrace) jsou svou kvalitou založeny na pečlivé znalosti použitého materiálu pro zdravý spánek vycházející z potřeb zákazníka, který chce pro své spaní maximální pohodlí a zdraví. Na základě těchto mnohaletých zkušeností a znalostí jsme společně vyvinuli dokonalé zdravotní matrace označené puncem nejpřísnější evropské normy.

Výrobní procesVýrobní proces

V případě, že si zákazník ze standardní nabídky nevybere, vytvoříme atypickou matraci na míru dle požadavků a přání zákazníka, pro tyto účely slouží sekce výroba matrací na míru.

Cílem naší firmy je vytvořit z vaší ložnice dokonalý a příjemný prostor pro spánek i odpočinek. Naše matrace zkvalitní Vaše spaní a pomohou předcházet možným zdravotním potížím.

Získané certifikáty

Natur matrace - spolehlivá firma Natur matrace - spolehlivá firma