Nacházíte se:

Natur Matrace  >  Informace  >  Partneři

Naši partneři

Truhlářství Miroslav Šteker - POSTELE - PALANDY - PATROVÉ POSTELE

Levné kobercePostele a palandy vyrábíme – to znamená, že jejich cena není navýšena prodejními řetězci. Nabízené výrobky jsou vzhledem k vysoké kvalitě jedny z nejlevnějších na trhu.

web: http://www.postele-palandy.cz/

Bytovytextil

Internetový obchod Bytový textil nabízí široký sortiment bytových doplňků a bytového textilu. V nabídce naleznete největší výběr záclon v ČR, ložní prádlo, přehozy na postel, ručníky a ubrusy. Samozřejmostí je také šití záclon a úpravy bytového textilu na míru.

Interiéry Proschl

Studio Interiéry Pröschl nabízí výrobu nábytku na zakázku a realizaci stylových interiéru na klíč. Výrobní sortiment tvoří zejména vestavěné skříně,kuchyně na míru, obývací pokoje, ložnice i koupelny. Každý kus nábytku je jedinečný, vyroben přesně podle představ zákazníka.

4sleep

Česká firma 4sleep s.r.o. patří již od roku 1990 k předním výrobcům bytového textilu, zejména pak antialergických přikrývek a polštářů, povlečení a péřových peřin.

Re-habilis

Tým NZZ REHABILITACE Re-habilis je tvořen profesionálními fyzioterapeuty. Dominantou péče je individuální pohybová terapie podle nejnovějších poznatků v oblasti fyzioterapie, a to ambulantní formou nebo také v domácím prostředí klienta. Využíváme vedle konceptů a metod na neurofyziologickém podkladě i techniky myoskeletální medicíny, lymfoterapii, kinesio tejpování či klasické pevné tejpování.

Tanatex

Společnost TanaTex nabízí ložní povlečení a kompletní nabídku sortimentu na postele a bytového textilu vůbec, jako např. závěsy,  přehozy, fototapety a dekorace.

web:http://tanatex.cz/

Levné koberce

Levné koberceJsme internetový obchod a kamenná prodejna zabývající se prodejem levných koberců. Naším sortimentem jsou metrážové a kusové koberce. Dále prodáváme PVC podlahoviny s atraktivním vzhledem přírodních materiálů jako je např. dlažba, dřevo, korek, kámen a další.

web: http://levne-koberce.eu